מועדון השייט טבריה  המרכז למצוינות המוביל בישראל

ברוכים הבאים למועדון השייט טבריה

מועדון השייט טבריה הוקם בים הגליל המוכר בישראל כאגם הכנרת, הידוע במורשת עבר מפוארת והיסטורית, הקדושה לשלוש דתות המובילות בעולם.
המועדון הוקם בסיום מלחמת השחרור ועם הקמת מדינת ישראל בידי אותם אנשי חזון ציוניים עולים ולוחמים אמיצים אוהבי הספורטט הימי והחתירה האקדמית.

המועדון מושתת על ערכי החינוך והספורט, בערכים הנעלים שמטרתם לחנך ספורטאים להישגיות ולמצוינות לטובת לביסוס ופיתוח המדינה החדשה שזה עתה נוסדה.
החינוך והשאיפה לחברה חדשה ודינמית שתעצב בכור ההיתוך את אוכלוסיית המדינה החדשה במסלול המשלב ערכי ספורט נעליםם בתרומה לכל מערכות החיים.

במועדון גדלו התחנכו דורות רבים של ספורטאים מצטיינים שהובילו להישגים ארציים ובינ"ל והביאו כבוד רב לטבריה ולמדינת ישראל,.
המועדון נחשב כאחד מ-10 המועדונים הנבחרים ומומלצים בעולם לכל ספורטאי לבקר ולחתור בו ובכך להגשים את "חלום החתירה".

המועדון פתוח ומזמין כל חותר וספורטאי בארץ ועולם שמעוניין לחוות ולהגשים חלום אישי, כחבר פעיל וכספורטאי השייך למשפחת הספורט המובילה בישראל במועדון השייט טבריה.

חתירה אקדמאית

חתירה היא פעילות ספורט במים, ספורטאי חותר משתמש בסירת חתירה מיוחדת קלה חזקה הבנויה מחומרי סיבי הפחם , בפעילות החתירה הספורטאי מתקדם עם כל הגוף על כיסא במסילה תוך כיווץ הרגליים, במינוף הגב ופושט זרועות האוחזות בזוג משוטים השקועים עם כפותיהם במים.
לביצוע החתירה החותר מזנק אחורה, משחרר תוך משיכת גופו לאחור כקפיץ דרוך המשתחרר בתנועה מהירה ומושך עם ידיו אתת המשוטים הדוחפים קדימה מסת מים המזניקה את סירת החתירה הצרה והקלה במהירות מדהימה קדימה על פני המים.

למד עוד

חתירה פראלימפית

חתירת פראלימפית – מוכרת כחתירת נכים , אנשים מוגבלים פיזית או מנטלית, קטיעה, שיתוק בחלק גוף תחתון, שיתוק גפיים ועיוורון אנשים נחושים שהפנימו את מצבם והחליטו לשנות את תדמיתם ובריאותם במסלול ספורטיבי מאתגר תוך התעלות ונצחון כל המגבלות והקשיים הפיזיים והנפשיים הכרוכים בהתמקצעות בסוג ספורט שכזה.

למד עוד

חתירת נשים

חתירה אקדמית מיועדת גם לנשים אשר תמיד חלמו להוכיח את יכולתם וכישוריהם להתחבר לספורט הימי בדרך בריאה ומקצועית בעבודת צוות או כיחידה בשילוב וחיבור נפש וגוף – בפעילות ספורט ימי בריא ומושלם.
חתירה אקדמית זו הדרך הנכונה לחוות אימון כושר מיוחד ואפקטיבי.

למד עוד

חתירת ילדים ונוער

מועדון השייט טבריה משקיע רבות בקליטת ילדים ובני נוער צעירים בענף החתירה האקדמית, הספורטאים הצעירים מהווים בסיס למנוף טבעי ותחרותי להמשך ביסוס ופיתוח המועדון לאורך זמן. גיוס הספורטאים הצעירים מתחיל מגיל 11 תוך שילובם עם הנוער הבוגר יותר במועדון , הדגש בעיקר על חינוך להתמדה ולנחישות

למד עוד

חתירת חופים

ספורט אקסטרים חדש התפתח בישראל חתירת החופים- Coastal Rowing
הפעילות באגם הכנרת והים התיכון בעונות הסוערות מתאימות לפעילויות ותחרויות אקסטרים במדינה שטופת השמש.
ספורט האקסטרים בחתירה האקדמית נחשב כדבר הבא בקרב אוהבי הספורט הימי בישראל.

למד עוד

צור קשר

שלחו הודעה דרך הטופס המקוון לכל שאלה או בקשה וניצור עמכם קשר בהקדם